Tedarik

923976acc7Taahhüt işlerimizin başarısı, malzeme ve hizmet kalitesiyle sıkıca bağlı olup, müşterilerimizin sürekli artan taleplerini yerine getirmek amacımızla doğrudan ilişkilidir. Tedarik fonksiyonelliği ile müşterilerimize mümkün olan en büyük faydayı sağlamak amaçlanmaktadır. Bu kapsamda müşterilerimizin memnuniyeti ön plandadır.

Projelerimizde, birlikte çalışma amacı ile değişik pazar ve sektörlerde, yaratıcı ve rekabet edebilir durumda tedarikçiler aranmaktadır. Tedarikçi partnerlerimiz ile güvene ve dürüstlüğe dayalı ve uzun vadeli bir işbirliği bekleriz.

Verimlilik, kalite, hizmet, teslimat yeteneği ve güvenilirlik bizim için birinci önceliktir. Müşterilerimize daha uygun hizmet sunabilmek için, tedarik ve satın alma portföyümüz sadece imalatçı, ithalatçı, distribütör ve birinci el toptancılardan oluşmaktadır.

Satın alma sürecinde, bütün hammadde, yarı mamul, mamul ve hizmet kalemleri için minimum 3 teklif alınmaktadır.  Değerlendirme sürecinde ise, amaca ve teknik detaylara uygunluk, kalite yeterliliği, sertifikasyon ve gerekli standartlara uygunluk, garanti ve satış sonrası hizmet kalitesi, proje zamanına uygun temin ve fiyat başlıca değerlendirme kriterleridir.

4a5934e6c2

EnglishTurkish