Personel

Firmamız, sektöründeki sağlam duruşu ve prensipli hareketleri nedeniyle hem müşterilerimiz hem de çalışanlarımız için uzun vadeli iş ortağı olmuştur. Şirket politikamız gereği bu durum gelecekte de aynı şekilde devam edecektir.

Şirketimiz, orta ve uzun vadeli hedeflerini gerçekleştirmeyi baz alan bir mühendislik kuruluşu olup güvenilirlik özelliği ile öne çıkmaktadır. Kısa vadeli kârı ön plana çıkarmak yerine, devamlı büyümeye ve sürekliliğe güvenmektedir. Çalışanlarını kuruluşundaki girişimciler olarak görmekte, kendi kendine karar verme ve hareket etme yetisine güvenmektedir. Ayrıca şirketimiz işine ve müşterilerine sunduğu hizmete değer verdiği kadar çalışanlarına da değer veren ve başarıyı personelinin mutluluğu ile eşdeğer gören bir şirkettir.

Yönetim kadromuz konularında uzman 7 Makine Mühendisinden oluşmaktadır. Bu bakımdan aynı sektörde iş yapan firmalar arasında en teknik ve en güçlü firmadır. Proje ve imalat çalışmalarında rakiplerine oranla daha hızlı, daha hassas ve daha özenli davranabilmektedir. Ayrıca sigortalı olarak kayıtlı 40 kişilik teknik ekibiyle sonuca en kısa sürede ve en iyi şekilde ulaşabilen bölgedeki tek firmadır.

.

Firmamız, eğitim ve uzmanlığa büyük önem vermektedir. Teknik yeterlilik şirketimiz için ilk tercih kriteri olup, personelimiz konularında ulusal ve uluslararası mesleki yeterlilik sertifikalarına sahiptir. Gerek yönetim, gerek çalışan kadrosu kişisel gelişim, bilgi ve beceri uzmanlığına yatırım yapmaktadır.

Yönetim Kadromuz
Pozisyon Adı Soyadı Unvan İletişim
Genel Koordinatör Tanju GÜLKIRAN Makine Mühendisi tanju@altaymuhendislik.com.tr
İmalat Proje ve Personel Sorumlusu Recep ÖZALP Makine Mühendisi recep@altaymuhendislik.com.tr
Mekanik Proje ve Uygulama Sorumlusu Erhan ÖZSOY Makine Yüksek Mühendisi erhan@altaymuhendislik.com.tr
Mekanik Proje ve Uygulama Sorumlusu Erol Salih BİRİCİK Makine Mühendisi erol@altaymuhendislik.com.tr
Mekanik Proje ve Uygulama Sorumlusu Serhat YATKIN Makine Mühendisi serhat@altaymuhendislik.com.tr
Araştırma ve Geliştirme Sorumlusu Haydar GOKGOZ Makine Mühendisi haydar@altaymuhendislik.com.tr
İstasyon İmalat ve Proje Sorumlusu Sevim KARASALİH Makine Mühendisi sevim@altaymuhendislik.com.tr
Satış ve Pazarlama Sorumlusu Ahmet ÖZALP MBA İşletme ahmet@altaymuhendislik.com.tr
Satınalma ve İdari İşler Sorumlusu Remzi IŞIK Satınalma Uzmanı remzi@altaymuhendislik.com.tr 
Muhasebe Zeynep UZUN Muhasebe Uzmanı  zeynep@altaymuhendislik.com.tr
Muhasebe Emel YILMAZ Muhasebe Uzmanı  emel@altaymuhendislik.com.tr
EnglishTurkish