Haberler

Hakkımızda

Firmamız, 2002 yılında Çorlu’da şahıs şirketi olarak çalışmalarına başlayıp, 2004 yılında kurumsallaşmasını tamamlayarak limited şirket olmuştur.

Altay Mühendislik olarak; Gaz Sistemleri, RMS İstasyonları, Isıtma – Soğutma Sistemleri, Yangınla Mücadele Sistemleri, Mekanik Tesisat ve Kartuşlu Çelik Doğalgaz Filtresi İmalatı alanlarında tüm Trakya Bölgesi’nde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

İmalat alanında sahip olduğumuz TS 11672 <TSE> belgesi ile Türkiye çapında, yerel doğalgaz dağıtım firmaları ve BOTAŞ teknik standartlarına uygun RMS-A, RMS-B ve RMS-C tip doğalgaz basınç düzenleme ve ölçüm istasyonları ile bölge reglaj istasyonları imal etmekteyiz. Bu özelliğimiz ile Trakya Bölgesindeki tek istasyon imalatçısı firma konumundayız.

Şirketimiz konularında uzman 7 mühendis yönetiminde, genç ve dinamik kadrosuyla fark yaratmaktadır. Projelerimizi rakiplerimize oranla teknik olarak daha verimli planlayabilmekte ve iş takibini daha kontrollü yönetebilmekteyiz. Ayrıca sanayi projelerinde iş teslim sürelerini asgariye indirip, hizmet kalitesinde müşteri memnuniyetini garanti etmekteyiz.

.

Her durumda müşteri memnuniyetini hedefleyen yönetimimizle, teknik ve ekonomik ihtiyaçlarınız doğrultusunda projeler oluşturup anahtar teslim olarak sizlere sunmaktayız. Üretilen proje bazlı çözümlerde mevcut yapının ve müşteri isteklerinin doğru belirlenmesi, uluslararası ve yerel standartlara uyumluluk, öncelikli mekanik mühendislik perspektifi ile mükemmelliği hedeflemekteyiz.

Kalıcılığı ve sürekliliği temel ilke olarak edinen firmamız, 40 kişilik teknik ekibiyle ve 9 araçtan oluşan filosuyla satış ve hizmet öncesi verdiği desteği ve danışmanlık hizmetlerini, satış ve hizmet sonrasında da vermeye devam ederek müşterilerimizin yanında yer almaktadır.

EnglishTurkish